O nas

Vítejte na našich stránkách Beauty studia JESENIA!

JESENIA je kosmetické studio, kde můžete získat luxusní péči, maximální spokojenost a kvalitní služby za rozumnou cenu.
Vytváříme atmosféru domácího pohodlí a pohostinnosti, komfortu a neustálé péče pro každého hosta.
V našem kosmetickém salonu nabízíme širokou škálu kosmetických procedur pro péči o obličej, v kombinaci s příjemnou atmosférou, celou řadou profesionálních produktů, moderním kosmetologickým vybavením a nejmodernějšími metodami. Pro naše zákazníky vybereme to nejlepší, efektivnější a hlavně, bezpečné pro zdraví.
Vysoce profesionální služby poskytované v kosmetickém studiu nejsou možné bez vysoce kvalitní, profesionální kosmetiky, proto při výběru značek a produktů, se kterými pracujeme, věnována zvláštní pozornost: Medi8 (Velká Británie), Arcaya (Německo), SOSKIN-Paris (Francie), Dermacur (Karlovy Vary),
které získaly svou popularitu vysokou kvalitou a efektivním účinkem.

 

Medik8 (Velká Británie) – tato značka je populární po celém světě a je známá svými
kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy a další produkty pro řešení různých
kožních problémů a proti stárnutí pleti. Značka Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů
určených k péči o pleť. Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením.
Výrobky Medik8 vyhrály mnoho prestižních ocenění.
Navíc si zakládá na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.

ARCAYA® (Německo) je předním výrobcem ampulkových koncentrátů na světě.
Linie byla vyvinuta v roce 1997 německými vědci pro kosmetické kliniky a salony, které usilují o dosažení efektivních a stabilních výsledků v krátkém čase.
Každá ampule – vyvážený komplex složek (aminokyseliny, vitamíny, přírodní extrakty, peptidy atd.) Působí co nejúčinněji. Ampule jsou jedinečným směrem moderní kosmetologie!
Kromě mnoha Systémů péče o pleť je pro odborníky zvláště důležité, aby nabízely cílená řešení konkrétních problémů, zákazníci vidí znatelné zlepšení stavu a kvality pokožky a zaznamenávají dlouhodobý účinek dosažených výsledků.

SOSKIN-PARIS je bezpečná přírodní kosmetika šetrná k životnímu prostředí, vytvořená pomocí nejmodernějších technologií v medicíně a kosmetologii.
Laboratoř SOSKIN-Paris již více než 20 let vyvíjí programy omlazení, očištění a zesvětlení pokožky na základě přírodních aktivních složek s dermatologickou a biomimetickou aktivitou. Inspiruje se při tom výzkumy zaměřenými na odhalení schopnosti přírodních složek obrátit zpět procesy stárnutí kůže.
Pro zajištění maximálně efektivního působení aktivních složek přípravků značky SOSKIN-Paris vyvinuli koncepci a pokrokovou technologii mikroinkapsulace a včasného uvolňování aktivních složek – systém A.M.S.

DERMACUR je synonymem pro profesionální dermokosmetické výrobky, založené na vysoké koncentraci účinných látek. Značka navazuje na sílu Karlovarských pramenů, kde jednou z účinných látek je právě minerální sůl na bázi těchto pramenů, jejichž léčivá a ozdravná síla byla prověřena staletími.
Složení české kosmetiky obsahuje pouze přírodní ingredience a účinné látky, které příznivě ovlivňují pokožku obličeje, odstraňují vady související s věkem a bojují proti účinkům ultrafialových paprsků. Jsou to například Kyselina hyaluronová, minerální soli, kmenové buňky AKOSKY® APIUM, Ectoin, olej Macadamia, Jojobový olej a další včetně Kolagenu, který podporuje regeneraci buněk a vyživuje pokožku kyslíkem. Díky těmto složkám se pokožka uzdravuje, zlepšuje se barva pleti, vrásky se výrazně zmenšují.
DERMACUR je ideální volbou pro milovníky vysoce kvalitní a účinné kosmetiky – je to přirozeným zdrojem mládí a krásy po dlouhou dobu!


Vyberte službu

×


Выберите услугу

×