Mikrovlnná terapie

Mikrovlnná terapie (mikroproudy, mikrotoky)

Příležitost k obnově nádherného ovále obličeje, odstranění vaků pod očima a dvojité brady, odstranění otoků, návrat pokožce mládí pomocí slabého pulzního elektrického proudu.
I po prvních ošetřeních je patrný omlazující a zvedací účinek. Kromě toho má mikrovlnná terapie příznivý účinek na celé tělo jako celek.
Po proceduře máte krásnou tvář a vynikající zdravotní stav: zbavíte se bolesti hlavy, deprese a nespavosti.
Mikrovlnná terapie jemně a účinně ovlivňuje pokožku a je skvělá pro dosažení takových účinků, jako jsou:
• omlazení kůže na obličeji;
• obnovení jasného obrysu obličeje (eliminaci povadlé pleti a dvojité brady);
• obnovení pružnosti a elasticity pokožky;
• eliminaci otoků;
• pomáhá zbavit se mastné nebo suché pokožky;
• léčba akné;
• snížení pigmentace kůže;
• zotavení po plastické operaci.
Jak funguje mikrotoková terapie na obličeji?
Podstatou postupu je jemný a měkký účinek na tělo se slabým impulsním proudem. Jedná se o malou sílu elektrických impulzů, která umožňuje proniknout hluboko do kůže a působit na svalové tkáně, cévy a podkožní tuk. Pod působením mikroproudů je aktivována syntéza kolagenových a elastinových vláken, která podporuje přirozené omlazení.
Mikroproudy obnovují svalová vlákna, díky čemu dochází k narovnání kontur obličeje.
Mikroproudová terapie má také protizánětlivý účinek, normalizuje funkci mazových žláz, zlepšuje zásobování buněk živinami.
Postup je bezpečný a nezpůsobuje bolestivé pocity.
Již po prvních ošetřeních si všimnete viditelných výsledků – pleť obličeje bude vypnutá, bude vypadat svěží a zdravě. Po absolvování kůry mikrovlnné terapie se vytvoří krásný ovál na obličeji, „dvojitá“ brada zmizí, kruhy pod očima a otoky budou odstraněny.
Mikrovlnná terapie eliminuje problémy „lesknoucí se tváře“, projevy akné, hyperpigmentace. Díky hydrataci a výživě pokožka vypadá zdravě a zářivě.
Procedury mikrovlnné terapie „obnovují“ tkáně po plastické operaci.
Nejvíce úžasná věc je, že efekt přetrvává po dlouhou dobu. Bezpečný a dobře snášenlivý postup za krátkou dobu dokáže vytvořit rozkošný vzhled. Mikrovlnná terapie je tajemstvím krásy mnoha žen.
Efektivně vypnutá pleť celého obličeje bez plastické chirurgie!

Doporučuje se podstoupit kůru v několika sezeních, 10 až 15 procedur s frekvencí 2-3 krát týdně, dále udržovací procedura 1x měsíčně.

Kontraindikace: srdeční a cévní onemocnění, poruchy srdečního rytmu a kardiostimulátor, virová a infekční onemocnění, těhotenství a laktace, epilepsie, onkologická onemocnění, zánětlivá onemocnění.
CENÍK


Vyberte službu

×


Выберите услугу

×