Diamantová mikrodermabraze
Diamantová mikrodermabraze funguje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních sterilních diamantových nástavců.
Za současného působení vakua se odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky.
Výsledek: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu a odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).
Žádné vedlejší nežádoucí účinky, efektivní metoda, účinná a naprosto bezpečná metoda, jemná a šetrná metoda, která dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled, vhodná pro pleť citlivou na chemické přípravky, výsledky viditelné po jediném ošetření, komplexní program na omlazení pleti nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření.
Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí.
Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 3–6 sezení v intervalu 1× za 14 dnů až 1× za měsíc. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením vysokým UV filtrem .
Kontraindikace: akutní zánět, alergie, herpes, dermatóza, akné, kožní infekce v akutním stavu.

CENÍK


    Vyberte službu*

    ×
    [contact-form-7 404 "Not Found"]
    ×